Priestory

Priestranné horné podlažie plné svetla je prepojené so slnečným dvorom. Ten je počas teplých dní ako stvorený na svadby, oslavy aj firemné večierky. Elegantný vzhľad spodného podlažia vytvárajú tehlové klenby a drevené trámy. Aby ste si víno aj atmosféru vychutnali ešte viac, potok tečúci pivnicou sme nasvietili. Osvetlené sú aj steny a stropy, ktorých intenzitu prispôsobíme udalosti.

Lokalita

Víno aj život chutia vždy lepšie, keď si ich užívate v krásnom prostredí. Modra je charizmatické mestečko na úpätí Malých Karpát, v ktorom cítite vinohradnícku tradíciu na každom kroku. V srdci mesta na vás čaká čarovná vínna pivnica v Modrom dome. Citlivé spojenie historických tehlových klenieb s modernou architektúrou si vás získa svojou jedinečnou atmosférou.

V číslach

Modrý dom prenajímame ako celok, to znamená sály, vínne pivnice s barom, vonkajšie záhrady so stodolou a s priestormi na ubytovanie. Kapacita sál spolu s vínnymi pivnicami je 100 ľudí. Podľa charakteru eventu je však možné využiť tieto priestory aj pre 150 hostí. Pri využití aj vonkajších priestorov so stodolou je kapacita celého areálu cca 250 – 300 hostí.

Naša pivnica hostila už desiatky udalostí – svadby, firemné večierky, kongresy a samozrejme degustácie vína. Spolu s našim exkluzívnym cateringovým partnerom sa postaráme o dobré jedlo, ponúkneme naše kvalitné vína, vyzdobíme priestor podľa Vašej predstavy, alebo sa prispôsobíme Vašim požiadavkám.

kapacitné možnosti

Užite si svoj svadobný deň vo výnimočných priestoroch Modrého domu

Hľadáte netradičný priestor pre svoju svadbu? V romantických priestoroch Modrého domu si užijete nezabudnuteľný vstup do manželstva. Túžili ste vždy po sobáši v lete? Romantický dvor plný zelene vám ozdobíme svetielkami a na obrad pripravíme v tráve biele stoličky. V chladnejšom období vám svadobnú hostinu prichystáme v presvetlenej miestnosti s tehlovými klenbami. Pozrite si našu fotogalériu a rezervujte si termín svojej svadby.

Firemné akcie a teambuilding

Priestranná záhrada, vkusne prepojená historická architektúra so súčasnými trendmi a vínna pivnica. Už si predstavujete, ako s kolegami degustujete vína a popritom sa pozeráte na potok pretekajúci podzemnou časťou domu? V interiéri sa bude pohodlne cítiť 120 hostí a spoločne s vonkajšími priestormi sa postaráme o 250 ľudí. Rezervujte si pre svoj firemný event Modrý dom a urobte radosť svojim zamestnancom či kolegom jedinečnou atmosférou akcie.

Podrobné informácie o kapacite TU.

Hostiny, oslavy, večierky

V marci oslavujeme narodenie syna, v júni prídu promócie a v novembri sa tešíme z dedkovej 60-ky. Rodina má vždy dôvod oslavovať a špeciálne príležitosti si zaslúžia aj špeciálne priestory. Záleží na tom, aby sa na rodinnej oslave príjemne cítili všetci pozvaní. Pripravíme posedenie a občerstvenie pre okruh najbližších aj pre veľkú oslavu, na ktorú ste pozvali vzdialenú rodinu. Potešte tých, na ktorých vám najviac záleží, príjemnou oslavou a rezervujte si priestory v Modrom dome.

Podrobné informácie o kapacite: kapacitné možnosti.

Rezervujte si u nás termín

Poznáte dátum vašej svadby, oslavy či kongresu? Pozrite sa v kalendári, či je tento termín voľný a rezervujte si ho. Následne Vás budeme kontaktovať a doladíme detaily eventu.

Rezerváciu alebo akékoľvek otázky môžete urobiť aj telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

Kapacita a služby (PDF)


eventy@winery.sk
0902 410 425

Štúrova 33
Modra

K dispozícii
Rezervované
Dočasne obsadené
Máj 2024
PUSŠPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31